Kdo jsem

Vážení a milí zákazníci,

jmenuji se Jitka Vysušilová a od ledna 2011 jsem majitelkou Vám dobře známé optiky v Neratovicích. Oční optiku jsem vystudovala v roce 1990 a do mateřské dovolené jsem 4 roky pracovala v pražské optice na Proseku. V této své první praxi jsem zažila přerod tehdy ještě státního podniku do soukromé praxe. Zároveň jsem dostala skvělou školu od starších kolegů, kteří mě naučili řemeslo se vším, co k tomu patří.

Po mateřské dovolené jsem v roce 2001 nastoupila do optiky v Neratovicích a střídavě jsem působila v Neratovicích a v Brandýse nad Labem, kde byly provozovny mé zaměstnavatelky. V roce 2006 jsem na čas opustila firmu a během této doby jsem mimo jiné absolvovala praxi v jedné z největších firem v Česku na výrobu dioptrických skel. Seznámila jsem se tak dokonale se sortimentem a se způsobem průmyslového zábrusu brýlových skel na nejmodernějších automatických strojích. Po návratu do prodejny oční optiky v Brandýse a v Neratovicích (2007) jsem v prosinci roku 2010 přijala nabídku na odkoupení provozovny v Neratovicích.

Ráda bych Vám nabídla cenově přijatelný, ale zároveň moderní a technologicky vyspělý sortiment dioptrických i slunečních brýlí a veškerých doplňků, které k optice patří. Mou snahou je, abyste se při výběru brýlí cítili příjemně a ničím nerušeni jste si vybrali tak, aby pro Vás nošení brýlí nebylo zátěží, ale stalo se přirozenou součástí Vašeho života.

Vaše

Jitka Vysušilová